Waar te koop Altijd een dealer bij jou in de buurt

Met ruim 800 verkooppunten wereldwijd is er altijd een Bobike dealer bij jou in de buurt. Onze dealers weten precies welk zitje het beste geschikt is voor jouw gezin én voor jouw fiets. Ze zorgen voor een correcte en veilige montage en jij en je kind(eren) kunnen direct veilig op pad. Koop je liever online? Dat kan bij één van onderstaande partners. Hoewel veel van onze fietszitjes eenvoudig te monteren zijn, adviseren we in alle gevallen professionele montage door een Bobike dealer. Uiteraard betaal je hier een vergoeding voor.

Online partners: Bike Totaal, Bol.com, Fiets-stoeltje.nl, Frank, Holland Bike Shop, Mantel, Profile de Fietsspecialist, Cycledeal, en Fiets online.

Geef een postcode of plaats in om een dealer bij jou in de buurt te vinden.

12 dealers gevonden in de buurt van Giessen

B.O.C.

Cölber Str. 17
35041 Marburg
tel: 06421 982 995
www.boc24.de
marburg@b-o-c.com

B.O.C.

Hanauer Landstr. 435
60314 Frankfurt
tel: 069 2475 7532
www.boc24.de
frankfurt@b-o-c.com

B.O.C.

Mainzer Str. 99
65189 Wiesbaden
tel: 0611 9714 060
www.boc24.de
wiesbaden@b-o-c.com

Bikemax

Johann-Dahlem-Str. 5
63814 Mainaschaff
tel: 06021 438 586
www.bikemax.de
mainaschaff@bikemax.de

B.O.C.

Heiligenröder Str. 21
34123 Kassel
tel: 0561 2027 084
www.boc24.de
kassel@b-o-c.com

Bikemax

Frankenthaler Str. 131
68307 Mannheim
tel: 0621 4308 002
www.bikemax.de
mannheim@bikemax.de

B.O.C.

Rheinlandhalle Venloer Str. 389
50825 Koeln
tel: 0221 5005 573
www.boc24.de
koeln@b-o-c.com

B.O.C.

Bornstr. 195
44145 Dortmund
tel: 0231 9812 985
www.boc24.de
dortmund@b-o-c.com

B.O.C.

Hannoversche Strasse 43
37075 Göttingen
tel: 0551 389 090
www.boc24.de
goettingen@b-o-c.com

B.O.C.

Otto-Brenner-Str. 207
33604 Bielefeld
tel: 0521 2609 088
www.boc24.de
bielefeld@b-o-c.com

Bikemax

Südstr. 90
74072 Heilbronn
tel: 07131 973 643
www.bikemax.de
heilbronn@bikemax.de

B.O.C.

Carl-Metz-Str. 3
76185 Karlsruhe
tel: 0721 5704 098
www.boc24.de
karlsruhe@b-o-c.com